Net ir M. Neueris klysta, o Miuncheno „Bayern“ klumpa namuose

Vokietijos čempionate Menchengladbacho „Borussia“ išvykoje 2:0 įveikė Miuncheno „Bayern“.<br>AP nuotr.

AP ir lrytas.lt inf.

Mar 22, 2015, 10:24 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 1:24 PM

Prastas Vokietijos rinktinės vartininko Manuelio Neuerio žaidimas padėjo Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkams 2:0 nugalėti Vokietijos čempionato lyderį.

Raffaelis pelnė abu mačo įvarčius, o Miunchene pergalę pasiekusi „Borussia“ įsitvirtino trečiojoje Bundeslygos vietoje.

M.Neueris tarp pirštų praleido pirmą Raffaelio smūgiuotą kamuolį 30 minutę. Po saugo iš Brazilijos spyrio kamuolys nuslydo „Bayern“ vartininko kūnu dar kartą 77 minutę.

„Mes tiesiog negalėjome pralaužti jų gynybos“, – po pirmojo pralaimėjimo namie šį sezoną sakė „Bayern" treneris Pepas Guardiola.

„Bayern“ vis tiek pirmauja Bundeslygoje 10 taškų prieš artimiausius varžovus likus aštuoniems turams iki čempionato pabaigos.