G. Arlauskis ir D. Matulevičius Rumunijoje rinko korteles

G.Arlauskis šventė lengvą pergalę, bet vartų tuščių neišsaugojo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-03-23 14:02, atnaujinta 2018-01-08 12:05

Septynioliktą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių XXIII turo rungtynėse iškovojo aštuoniolikos komandų turnyro lyderė čempionės titulą ginanti vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ (53 tšk.) vienuolikė, sekmadienį namuose 4:1 (1:1) sutriuškinusi aštuntojoje pozicijoje esančia Konstancos „Viitorul“ (29 tšk.) ekipą.

Visą susitikimą šeimininkų vartus gynęs lietuvis 88-ą minutę buvo įspėtas.

Nuo 51 minutės be pašalinto iš aikštės Adriano Putanu žaidę svečiai pirmavo po tikslaus Nelsono Bonillos (7 min.) smūgio.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Cristianas Tanase'as (28 ir 81 min.), po vieną – Raulis Rusescu (79 min.) ir Marius Tucudeanas (88 min.).

Antrąją vietą pirmenybėse užima „FCM Tirgu Mureš“ (46 tšk.) komanda, trečiojoje pozicijoje lieka Ploješčio „Petrolul“ (43 tšk.) futbolininkai.

Dešimtąją nesėkmę patyrė vienuoliktoje vietoje esantis Tirgu Žiu „Pandurii“ (25 tšk.) klubas su puolėju Deividu Matulevičiumi, savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileidęs į tryliktąją poziciją pakilusiai Mediašo „Gaz Metan“ (24 tšk.) ekipai.

57-ą minutę vietos Viorelo Nicoaros aikštėje pasirodęs D.Matulevičius žaidė iki susitikimo pabaigos ir 90+1 min. buvo įspėtas.

pergalingo įvarčio autoriumi tapo Danas Romanas (57 min.).

Piatros Niamco „Ceahlaul“ (16 taškų) klubas su Vaidu Slavicku užima šešioliktą vietą.