Brazilai įveikė prancūzus, R. Falcao dukart pasižymėjo Bahreine

Ketvirtadienį buvo žaidžiamos draugiškos nacionalinių ekipų rungtynės. Brazilijos rinktinė išvykoje 3:1 (1:1) nugalėjo prancūzus.

Prancūzija – Brazilija.<br>AP nuotr.

Mar 26, 2015, 10:31 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 4:45 AM

Mačo pradžioje Prancūzijos rinktinę į priekį išvedė R.Varane'as, o kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Oscaras.

Antrajame kėlinyje prancūzų vartininką nuginklavo Neymaras ir L.Gustavo. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Willianas.

Kolumbijos rinktinė išvykoje 6:0 (3:0) sutriuškino Bahreino komandą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė R.Falcao, po kartą pasižymėjo C.Baca, A.Ramosas, J.Mojica ir A.Rentieria.

R.Falcao šie įvarčiai buvo labai svarbūs. Vasarą prie „Manchester Uited“ ekipos prisijungęs puolėjas per 19 Anglijos čempionato rungtynių įmušė tik 4 įvarčius.

Nuo vasario vidurio rungtynes starto sudėtyje jis pradėjo tik kartą, todėl du įvarčiai į Bahreino komandos vartus – savotiška žinutė „Manchester United" treneriui Louisui van Gaalui.

Alžyro futbolo rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą po to, kai ketvirtfinalyje pasitraukė iš Afrikos Nacijų taurės turnyro.

Alžyro futbolininkai draugiškose rungtynėse Dohoje 0:1 (0:1) nusileido Kataro komandai.

32 minutę pergalingą įvartį, pergudravęs kelis varžovus, įmušė A.Assadalla.

Kataro rinktinė dominavo pirmajame kėlinyje, o varžovai spaudė šeimininkus antroje mačo dalyje, tačiau pelnyti įvarčio nesugebėjo.

Kitose rungtynėse Dramblio Kaulo Kranto komanda savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Angolos ekipą.

O.Viera išvedė šeimininkus į priekį pirmajame kėlinyje, o įpusėjus antrajam S.Kalou įmušė 11 metrų baudinį.