Pasaulio čempionai vokiečiai nesugebėjo įveikti australų

Pasaulio čempionai vėl nesugebėjo laimėti.

Vokietijos ir Australijos mačas baigėsi 2:2.<br>AP nuotr.

Mar 26, 2015, 9:31 AM, atnaujinta Jan 8, 2018, 6:26 AM

2016 metų Europos čempionato atrankos varžybose Vokietijos rinktinė savo grupėje kol kas užima tik antrąją vietą. Tik kartą per pastaruosius tris mačus pergalę šventę pasaulio čempionai kontrolinį mačą su australais baigė lygiosiomis 2:2.

Pirmąsyk per pastaruosius metus į rinktinę grįžo Holgeris Badstuberis, bet Miuncheno „Bayern“ 26-erių metų gynėjas atrodė ypač neužtikrinai per Kaizerslauterne vykusias rungtynes.

Ne ką geriau sekėsi ir „Hannover“ vartininkui Ronui-Robertui Zieleriui, kuris pakeitė Manuelį Neuerį.

Australams į Vokietijos rinktinės vartus pavyko įmušti du įvarčius, kai galva tiksliai smūgiavo „Zulte Waregem“ (Belgija) atstovaujantis, bet Turino „Juventus“ priklausantis saugas Jamesas Troisi (40 minutę) ir Londono „Crystal Palace“ saugas Mile Jedinakas (50).

Šeimininkų laimei, Marco Reusas dar 17-ąją minutę įmušė pirmąjį įvartį po Sami Khediros perdavimo, o aikštėje po pertraukos pasirodęs Lukas Podolski 81-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą po Andre Schurrle perdavimo.

Sekmadienį vokiečiai jau neturi teisės klysti per „Euro 2016“ atrankos mačą su Gruzijos rinktine.