Mačas Juodkalnijoje liko nebaigtas, fanai padegė rusų vartininką

Sirgalių mestas fakelas skriejo tiesiai vartininkui į galvą.<br>youtube.com stopkadras

2015-03-27 22:06, atnaujinta 2018-01-08 02:45

2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynės Podgoricoje teisėjui Denizui Aytekinui teko stabdyti jau pirmąją minutę. Juodkalnijos rinktinės sirgaliai sužeidė Rusijos komandos vartininką Igorį Akinfejevą. Po pusvalandžio rungtynės buvo atnaujintos, bet antrajame kėlinyje galutinai nutrauktos, kai kilo neramumai rusams neįmušus 11 m baudinio.

Rusijos ekipos vartų sargą kliudė iš tribūnų mestas sirgalių fakelas.

I.Akinfejevui suskubo padėti medikai. Vartininkas aikštę paliko ant neštuvų.

Teisėjas liepė komandoms grįžti į rūbines, bet rungtynės po pauzės buvo pratęstos.

Rusijos rinktinės treneris Fabio Capello pakeitė I.Akinfejevą, kurį teko vežti į ligoninę.

Nors rungtynės buvo pratęstos, antrojo kėlinio viduryje jas teko nutraukti.

Sirgaliai į aikštę vėl pradėjo mėtyti draudžiamus daiktus. Vėliau kilo susistumdymas tarp Rusijos ir Juodkalnijos futbolininkų.

Teisėjai nusprendė nutraukti mačą 67-ąją minutę. Beje, dar 66-ąją minutę rusai nerealizavo 11 metrų baudinio. Rezultatas buvo lygus 0:0.