„Euro 2016“: portugalų nesugniuždė fantastiškas serbo įvartis

Pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė taškais susilygino su Lenkijos ir Škotijos rinktinėmis „Euro 2016“ atrankos D grupėje. Vokiečiai 2:0 išvykoje palaužė Gruziją.

Portugalijos ir Serbijos rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Mar 29, 2015, 10:09 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 12:34 AM

Abu kartus vokiečiai pasižymėjo pirmojoje rungtynių pusėje. Du kartus į virpstą pataikęs Marco Reusas pirmąjį įvartį įmušė 39-ąją minutę, o 44-ąją įvartį gruzinams „į rūbinę“ įmušė Mario Goetze.

Gruzinų treneriui Kachaberui Tšakadadzei tai buvo pirmosios rungtynės prie nacionalinės komandos vairo.

Į I grupės viršūnę pakilo Portugalijos komanda, namuose 2:1 pranokusi Serbijos ekipą.

Abu įvarčius portugalams pelnė gynėjai – Ricardo Carvalho (10) ir Fabio Coentrao (63).

Serbai buvo neįtikėtinai išlyginę rezultatą (1:1) po Nemanja Matičiaus įvarčio žirklėmis 61-ąją minutę.

Vis dėlto po dviejų minučių F.Coentrao persvėrė rezultatą (2:1).

Kitose D grupės rungtynėse Škotija 6:1 pervažiavo Gibraltarą.

Rumunijos futbolininkai namuose tik minimaliu skirtumu 1:0 nugalėjo San Mariną.