Draugiški mačai: portugalų gėda, anglų ir italų lygiosios

Antradienį futbolo rinktinės žaidė draugiškas rungtynes. Anglijos rinktinės aistruoliai dar vienos pergalės nesulaukė. Penktadienį anglai „Euro 2016“ atrankoje 4:0 sutriuškino vos judėjusią Lietuvos rinktinę, bet Turino „Juventus“ stadione vos išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Italijai. Šiose rungtynėse starto sudėtyje pasirodė naujokas Harry Kane'as, kuris mače su Lietuva debiutavo po keitimo.

Anglijos ir Italijos rungtynės.<br>AP nuotr.

Apr 1, 2015, 12:14 AM, atnaujinta Jan 7, 2018, 8:32 PM

Italijos ir Anglijos rungtynės baigėsi 1:1, o italai į priekį išsiveržė, kai 29 minutę įmušė G.Pelle, rungtyniaujantis Anglijos klube „Southampton“.

Rezultatą išlygino A.Townsendas. 79 minutę įvartį įmušęs futbolininkas pasirodė po keitimo.

Kitose rungtynėse Olandijos futbolininkai auklėjo Ispaniją. Olandai 2:0 nugalėjo svečius, o abu įvarčius jie įmušė per tris minutes.

13 minutę pasižymėjo S. De Vrij, o 16-ąją – D.Klaassenas.

Pasaulio čempionate olandai ispanus triuškino 5:1.

Didžiausią sensaciją antradienį pateikė Žaliojo Kyšulio rinktinė. Ji 2:0 nugalėjo Portugalijos futbolininkus. Išvykoje žaidusi Žaliojo Kyšulio komanda į priekį išsiveržė dar 38 minutę, kai įmušė O.Fortesas, o 43 minutę skirtumą padidino Gege.

60 minutę portugalų reikalai buvo dar prastesni, nes A.Pinto gavo raudonąją kortelę.

Kiti mačai:

Estija – Islandija 1:1. K.Vassiljevas (55)/ R.Gislasonas (9)

Ukraina – Latvija 1:1. A.Jarmolenko (35)/ V.Maksimenko (90+2)

Šveicarija – JAV 1:1. V.Stockeris (80)/ B.Shea (45)

68 min. svečių žaidėjas J.Altidore gavo raudonąją kortelę.

Rusija – Kazachstanas 0:0

Švedija – Iranas 3:1. Z.Ibrahimovičius (11), M.Bergas (21), O.Toivonenas (89)/ J.Nekounamas (24 – 11 m baudinys)

Liuksemburgas – Turkija 1:2. M.Mutsch (32)/ M.Erdingas (4), H.Calhanoglu (87)

Slovakija – Čekija 1:0. O.Duda (49).

Austrija – Bosnija ir Hercegovina 1:1. M.Janko (35)/ I.Hajrovičius (48)

Lichtenšteinas – San Marinas 1:0. D.Kaufmannas (29)