Ant CSKA vartininko sprando – išpuolio Juodkalnijoje randai

Sekmadienį Rusijos futbolo čempionate į kovą stojo lyderės. Pirmąją vietąužimanti Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda savo aikštėje 2:1 (0:0) nugalėjo Maskvos CSKA ekipą.

Ant I.Akinfejevo sprando dar matyti po incidento Podgoricoje likusios žymės.<br>AP nuotr.

Apr 5, 2015, 7:58 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 12:06 PM

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė legionierius iš Brazilijos Hulkas. Svečiams įvartį mačo pabaigoje įmušė C.Strandbergas.

Ant CSKA ekipos vartininko Igorio Akinfejevo kūno dar matyti skandalingųjų Europos čempionato atrankos rungtynių randai.

Kovo pabaigoje Podgoricoje vykusiose rungtynėse tarp Juodkalnijos ir Rusijos komandų sirgaliai sužeidė svečių komandos vartų sargą.

I.Akinfejevą kliudė iš tribūnų mestas sirgalių fakelas. Jam suskubo padėti medikai. Vartininkas aikštę paliko ant neštuvų.

Teisėjas liepė komandoms grįžti į rūbines, bet rungtynės po pauzės buvo pratęstos.

Vis dėlto, jas nutraukti teko antrojo kėlinio viduryje. Sirgaliai į aikštę vėl pradėjo mėtyti draudžiamus daiktus. Vėliau kilo susistumdymas tarp Rusijos ir Juodkalnijos futbolininkų.

Teisėjai nusprendė nutraukti mačą 67-ąją minutę. Beje, dar 66-ąją minutę rusai nerealizavo 11 metrų baudinio. Rezultatas buvo lygus 0:0.