Ispanijoje – C. Ronaldo ir L. Messi įvarčiai

„Barcelona“ ir „Almeria“ mačas.<br>AP nuotr.

Apr 8, 2015, 11:51 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 6:34 AM

Lionelis Messi, Luisas Suarezas, Marca Bartra mušė įvarčius, o „Barcelona“ pratęsė pergalių seriją Ispanijos „Primera“ čempionate. Trečiadienį „Barcelona“ 30-ojo turo rungtynėse 4:0 sutriuškino vieną autsaiderių „Almeria“ ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės.

M.Bartra padėjo sukurti progą pirmajam įvarčiui, kai 33 minutę atliko rezultatyvų perdavimą L.Messi.

L.Suarezas pirmąjį kartą pasižymėjo 55 minutę, o pats M.Bartra įmušė 75-ąją.

Trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę įmušė ketvirtąjį „Barcelona“ įvartį, o akimirką prieš teisėjas neįskaitė varžovų įvarčio – fiksavo nuošalę.

Tai buvo 20-oji „Barcelona“ pergalė per 21-ą mačą, sužaistą 2015 metais.

Pergalę iškovojo ir Madrido „Real“ komanda. Ji 2:0 nugalėjo vidutiniokę „Rayo Vallecano“ ekipą ir pratęsė pergalių seriją iki dviejų. Šiose rungtynėse įvarčių sąskaitą padidino Cristiano Ronaldo, pasižymėjęs 68 minutę. Antrąjį įvartį 73 minutę įmušė J.Rodriguezas.

Kitos rungtynės:

„Deportivo La Coruna“ – „Cordoba“ 1:1. F.Andone (87 – į savo vartus)/ F.Andone (55)

69 minutę šeimininkų žaidėjas Luisinho gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Granada“ – Vigo „Celta“ 1:1. R.Ibanezas (3)/ T.Bongonada (90+3)

42 min. šeimininkų žaidėjas J.Murillo ganvo antrąją geltonąją kortelę.