R. Lewandowskis mušė įvarčius, „Bayern" triuškino varžovus

„Bayern“ ir „Eintracht“ rungtynės.<br>AP nuotr.

Apr 11, 2015, 6:44 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 1:23 AM

Robertas Lewandowskis mušė įvarčius ir Miuncheno „Bayern“ įsirašė 22-ąją pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate. Šeštadienį „Bayern“ 28-ojo turo rungtynėse savo aikštėje priėmė Frankfurto „Eintrach“ komandą. Josepo Guardiolos auklėtiniai 75 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę 3:0.

R.Lewandowskis savo sąskaitą atidarė 15 minutę, o 66-ąją smūgiu galva pridėjo dar vieną. Trečiąjį ekipos įvartį 82 minutę įmušė Thomasas Mulleris.

Šeštadienį įvyko ir „Borussia“ ekipų mūšis. Jurgeno Kloppo auklėtiniams teko namo keliauti nuleidus galvas. Moenchengladbacho „Borussia“ 3:1 nugalėjo Dortmundo klubą.

Nugalėtojai į priekį išsiveržė jau pirmąją minutę, kai įmušė O.Wendtas. 32 minutę Raffaelis skirtumą padidino iki dviejų.

67 minutę H.Nordtveitas pridėjo dar vieną įvartį. Dortmundo „Borussia“ komandoje įvartį 77 minutę įmušė I.Gundoganas.

Kiti šeštadienio mačai:

„Mainz“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 2:3. E.Soto (78-11 m baudinys, 90 – 11 m baudinys)/ M.Son Heungas (15), S.Kieslingas (59), H.Calhanoglu (73).

„Paderborn“ – „Augsburg“ 2:1. E.Kachunga (48), S.Lakičius (60)/ P.Hojbjergas (52).

Gelzenkircheno „Schalke“ – „Freiburg“ 0:0.

58 min. „Freiburg“ atstovas J.Schusteris nerealizavo 11 m baudinio.

Hamburgo SV – „Wolfsburg“ 0:2. J.Guilavogui (10), D.Caligiuri (73)

88 min. šeimininkų žaidėjas J.Djourou dėl nesportinio elgesio gavo antrąją geltonąją kortelę.