Mančesterio derbyje „United“ futbolininkai sudorojo „City“

Anglijos lygos rungtynėse „Manchester United“ klubas namie 4:2 įveikė „Manchester City“.<br>AP nuotr.

Apr 12, 2015, 6:23 PM, atnaujinta Jan 7, 2018, 12:21 AM

„Manchester United“ futbolininkai nutraukė keturių pralaimėtų mačų „Manchester City“ klubui seriją.

Didžiajame Anglijos futbolo derbyje „United“ namie puikiu stiliumi sudorojo savo priešininkus 4:2.

„Sirgaliai gali žengti gatvėmis aukštai pakėlę galvas, – po mači buvo patenkintas „United" treneris Louisas Van Gaalas. – Šį sezoną esame geresnė komanda nei pernai.“

„Raudonieji velniai“ Anglijos čempionate laimėjo šeštąsias rungtynes iš eilės, nors pirmą įvartį pelnė čempionų titulą ginančios „City“ komandos puolėjas Sergio Aguero.

Ashley Youngas ir Maroune'as Fellaini išvedė „United“ į priekį dar iki pertraukos.

Juanas Mata ir Chrisas Smailingas įvarčiais per septynių minučių atkarpą antrajame kėlinyje įtvirtino „United“ pergalę.

S.Aguero antrasis įvartis mačo pabaigoje nieko nepakeitė.

Šis rezultatas sukels dar daugiau spaudimo „City" treneriui Manueliui Pellegrini, kurio komanda pralaimėjo šeštą mačą iš pastarųjų aštuonių per tokius nesėkmingus klubui 2015 metus.

„Nesame geroje situacijoje, – pripažino treneris iš Čilės, paklaustas apie savo ateitį. – Turime prastus 2015 metus ir labai prastą savaitę.“

Trečioje vietoje esantis „Manchester United“ dabar keturiais taškais lenkia „City“, kuris yra ketvirtas.

Anglijos lygoje sekmadienį vyko dar vienas mačas.

Londono „Chelsea“ futbolininkai sustiprino lyderio poziciją Anglijos čempionate po sunkios pergalės išvykoje.

Su lužusią nosį saugančia kauke sekmadienį rungtyniavęs ispanas Cescas Fabregas pelnė įvartį 88 mačo minutę ir „Chelsea“ svečiuose 1:0 palaužė „Queens Park Rangers“ klubą.

Tai buvo vienintelis „Chelsea“ komandos tikslus smūgis į vartų plotą.

Nors Anglijos čempionato lyderiai šiose rungtynėse atrodė tikrai prastai, jie dabar jau septyniais taškais lenkia antrojoje vietoje esančius Londono „Arsenal“ futbolininkus.