Z. Ibrahimovičius šaudė taikliai, PSG laimėjo taurę

„Paris Saint-Germain“ klubas apgynė Prancūzijos futbolo lygos taurės nugalėtojų vardą. Šeštadienį Paryžiaus klubas net 4:0 sutriuškino dešimtiese nuo 20 minutės žaidusią „Bastia“ ekipą.

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2015-04-12 01:01, atnaujinta 2018-01-07 01:13

Šiose rungtynėse du įvarčius įmušė Zlatanas Ibrahimovičius, kuriam nuo kitos savaitės pradės galioti draudimas žaisti Prancūzijos čempionate. Teisėjus ir Prancūziją iškeikęs švedas turės praleisti keturis mačus.

20 minutę „Bastia“ komanda prarado S.Squillaci, kai teisėjas šiam parodė raudoną kortelę.

Z.Ibrahimovičius šaltakraujiškai realizavo 11 metrų baudinį ir dar pridėjo įvartį 41 minutę.

80 minutę skirtumą didino E.Cavani. Pastarasis įmušė ir antrąją pridėto laiko minutę, o perdavimą gavo iš Z.Ibrahimovičiaus.