M. Žaliūkas Škotijoje įmušė įvartį

M.Žaliūkas įmušė įvartį.<br>Reuters/Scanpix nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-04-16 11:53, atnaujinta 2018-01-06 16:50

Antrą įvartį 2014-2015 metų sezono antrajame Škotijos futbolo divizione (Championship) įmušė Marius Žaliūkas, o jo Glazgo „Rangers“ klubas atidėtas pirmenybių rungtynes svečiuose baigė lygiosiomis 1:1 (0:0) su dešimties komandų turnyro autsaidere „Livingston“ (21 tšk.) ekipa ir, iškovojusi 62-ą tašką, pakilo į antrą vietą.

Visą susitikimą žaidęs Lietuvos rinktinės gynėjas 49-ą minutę išlygino rezultatą – 1:1.

Prieš kelias minutes Mylesas Hippolyte'as (47 min.) buvo išvedęs šeimininkus į priekį – 1:0.

Divizione pirmauja čempionės titulą jau užsitikrinusi Edinburgo „Heart of Midlothian“ (84 tšk.) vienuolikė, o į trečiąją poziciją smuktelėjo Edinburgo „Hibernian“ (61 taškas) futbolininkai.