Pakeliui į taurės finalą „Aston Villa“ išspyrė „Liverpool“ klubą

„Liverpool“ įmušė pirmi, bet paskutinieji juokiasi „Aston Villa“. Birmingamo klubas FA taurės pusfinalyje 2:1 pranoko Liverpulio futbolininkus ir pateko į finalą.

„Aston Villa“ finale susitiks su Londono „Arsenal“.<br>AP nuotr.

2015-04-19 19:52, atnaujinta 2018-01-06 10:22

Gegužės 30-ąją „Aston Villa“ FA taurės finale dėl trofėjaus susikaus su Londono „Arsenal“.

30-ąją susitikimo minutę Coutinho išvedė „Liverpool“ į priekį, bet jau po šešių minučių Christianas Benteke lygino rezultatą (1:1), o antrajame kėlinyje po Fabiano Delpho įvarčio jau pirmavo „Aston Villa“ (2:1).

88-ąją minutę rezultatą lygino Mario Balotelli, bet įvartis buvo pasiektas iš nuošalės.

Tačiau vaizdo pakartojime matėsi, kad M.Balotelli nebuvo nuošalėje ir įvartis turėjo būti įskaitytas.