Baudinio nerealizavusi „Bayer" tenkinosi lygiosiomis

„Koln“ – „Bayer“.<br>AP nuotr.

Apr 25, 2015, 8:25 PM, atnaujinta Jan 5, 2018, 9:53 PM

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį žaidžiamos 30-ojo turo rungtynės. Dortmundo „Borussia“ komanda savo aikštėje 2:0 (2:0) nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Nugalėtojams abu įvarčius pirmajame kėlinyje įmušė 11 metrų baudinį realizavęs P.Aubameyangas ir S.Kagawa.

„Borussia“ – „Eintracht“ 2:0. P. Aubameyangas (24-11 m baudinys), S.Kagawa (32).

Trečiąją vietą čempionate užimanti Lėverkuzeno „Bayer“ komanda išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Koln“ komanda.

Išsiveržti į priekį svečiai galėjo jau pirmajame kėlinyje, tačiau 42 minutę H.Calhanoglu nerealizavo 11 metrų baudinio.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Bayer“ į priekį išvedė J.Brandtas, tačiau baigiantis mačui rezultatą išlygino B.Finne.

„Koln“ – „Bayer“ 1:1. B.Finne (83)./ H.Calhanoglu (42-neįmušė 11 m baudinio), J.Bandtas (60). Čempionės titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo Berlyno „Hertha“ komanda.

Pergalingą įvartį šeimininkams mačo pabaigoje įmušė B.Schweinsteigeris. „Bayern“ – „Hertha“ 1:0. B.Schweinsteigeris (80).