Fernandinho išplėšė pergalę „Manchester City“ komandai

„Manchester City“ – „Aston Villa“.<br>AP nuotr.

Apr 25, 2015, 6:00 PM, atnaujinta Jan 5, 2018, 10:02 PM

Anglijos futbolo čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos 34-ojo turo rungtynės. „Manchester City“ savo aikštėje 3:2 (1:0) nugalėjo „Aston Villa“ ekipą.

Sužaidus vos kelias minutes pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė S.Aguero. Įpusėjus antrajam kėliniui skirtumą padidino A.Kolarovas.

Tačiau tuomet per mažiau nei 20 minučių svečiai įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą. Pasižymėjo T.Cleverley ir C.Sanchezas.

Pergalingu tapo Fernandinho įvartis 89-ąją minutę.

„Manchester City“ – „Aston Villa“ 3:2. S.Aguero (3), A.Kolarovas (66), Fernandinho (89)/T.Cleverley (68), C.Sanchezas (85).

Turnyro lentelės kaimynės „Tottenham Hotspur“ ir „Southmapton“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Southampton“ klubui abu įvarčius įmušė G.Pelle. Varžovų ekipoje pasižymėjo E.Lamela ir N.Chadli.

Po šių rungtynių „Tottenham Hotspur“ (58 tšk.) toliau vienu taškų pirmauja prieš „Southampton“.

„Southampton“ – „Tottenham Hotspur“ 2:2. G.Pelle (29, 65)/E.Lamela (43), N.Chadli (70).