Katalonų derbyje – „Barcelona“ pergalė ir dvi raudonos kortelės

„Espanyol“ – „Barcelona“.<br>AP nuotr.

Apr 26, 2015, 12:16 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 9:34 PM

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos 33-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderė „Barcelona“ išvykoje 2:0 (2:0) nugalėjo kitą Barselonos ekipą „Espanyol“.

Nugalėtojai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. Pasižymėjo Neymaras ir L.Messi.

Nuo antrojo kėlinio pradžios svečiai žaidė mažumoje, iš aikštės buvo išvarytas J.Alba. Tačiau šeimininkams tai nepadėjo.

Antrojo kėlinio pabaigoje prieš save raudonąją kortelę išvydo ir H.Moreno.

„Espanyol“ – „Barcelona“ 0:2. H.Moreno (90-raudonoji kortelė)./ Neymaras (17), L.Messi (25), J.Alba (55-raudonoji kortelė).

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ savo aikštėje nepaliko vilčių varžovams. Ji 3:0 (0:0) sutriuškino „Elche“ futbolininkus.

Visus įvarčius šeimininkai mušė antrajame kėlinyje. Dukart pasižymėjo A.Griezmannas, vieną įvartį pelnė R.Garcia.

„Atletico“ – „Elche“ 3:0. A.Griezmannas (55, 77), R.Garcia (63).

„Getafe“ – „Levante“ 0:1