G. Arlauskis paliko aikštę, užbombarduotas rumunų petardų

G.Arlauskis tapo Bukarešto „Dinamo“ sirgalių taikiniu per Rumunijos futbolo lygos derbį.

May 4, 2015, 1:52 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 2:30 AM

Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis patyrė įtampos kupinų minučių per Rumunijos lygos rungtynes.

Bukarešto „Steaua“ klubo vartus ginantis 27 metų lietuvis atsidūrė sirgalių taikinyje per derbį su Bukarešto „Dinamo“.

Komandos vos pradėjo žaisti antrą kėlinį, rezultatas buvo 0:0, kai „Steaua“ baudos aikštelė staiga tapo panaši į mūšio lauką dėl ten nusileidusių kelių petardų.

Ugnegesiai jas pašalino, kol mačas buvo sustabdytas kelioms minutėms.

G.Arlauskis norėjo palikti aikštę, bet pasikalbėjęs su treneriu ir mačo arbitru pasiryžo tęsti mačą.

Tačiau grįžęs į vartus lietuvis sulaukė dar vienos atakos.

Matyt sprogmens dalis pataikė jam į ranką, už kurios G.Arlauskis staiga griebėsi ir nusiėmė pirštinę.

Įkalbėtas varžovo jis darsyk liko stovėti vartuose, bet neilgam.

Kai dar viena petarda sprogo prie pat kojų, G.Arlauskis nieko nebelaukęs išbėgo iš aikštės.

Netrukus ir kiti futbolininkai žaidėjai paliko aikštę.

Bet po 20 minučių rungtynės buvo tęsiamos.

Nors sport.ro pranešė, jog G.Arlauskis negirdėjo dešine ausimi, lietuvis grįžo į aikštę.

„Arlauskis grįžo į aikštę! Pirmajame rate fakelas jam taip pat pataikė į galvą ir štai tai pasikartojo. Bet jis pasiryžo tęsti rungtynes. Gelžbetoninis!“, – „Twiter“ paskyroje parašė Lietuvos vartininko agentas Leonidas Istrati.

Pratęstose rungtynėse „Steaua“ pasiekė pergalę Rumunijos derbyje 3:1 ir sumažino atsilikimą nuo Rumunijos lygos lyderių „Targu Mureš“ iki dviejų taškų.

G.Arlauskis „Steaua“ vartus gina nuo praėjusių metų vasaros, kai grįžo rungtyniauti į Rumuniją po kelerių metų Kazanės „Rubin“ (Rusija) klube.

Lietuvis ir jo agentas L.Istrati jau anksčiau buvo pareiškę, jog šią vasarą paliks Bukarešto komandą, kad galėtų persikelti į aukštesnio lygio pirmenybes.

„Nauja diena“: Lietuva jau 20 metų ES – ką nuveikė atstovai EP?