„Arsenal“ išlygino taškų skaičių su „Manchester City“ ekipa

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

May 5, 2015, 12:34 AM, atnaujinta Jan 4, 2018, 11:53 PM

Anglijos čempionate nugalėtojas aiškus, tačiau intrigos čia netrūksta. Londono „Arsenal“ futbolininkai pirmadienį išvykoje 3:1 nugalėjo šalia iškritimo zonos esančią „Hull City“ komandą ir sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl bilieto į Čempionų lygos grupių etapą bei antrosios vietos.

Pergalę iškovojusi „Arsenal“ komanda dabar turi 70 taškų – tiek pat, kiek antrojoje vietoje esanti „Manchester City“ komanda.

„Arsenal“ komanda visus reikalus sutvarkė per pirmąjį kėlinį. 28 minutę įmušė A.Sanchezas, o jau po penkių minučių prie jo prisidėjo A.Ramsey.

Pastarasis pirmąją pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje atliko rezultatyvų perdavimą antrąjį įvartį įsirašiusiam A.Sanchezui.

56 minutę „Hull City“ komanda paguodos įvartį įmušė S.Quinnas.