Po lygiųjų Londone „Liverpool“ svajos apie Čempionų lygą ištirpo

Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ rungtynės baigėsi 1:1.<br>AP nuotr.

May 10, 2015, 7:39 PM, atnaujinta Jan 4, 2018, 8:37 AM

„Liverpool“ viltys sugrįžti į Čempionų lygą baigėsi, kai klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 sekmadienį Londone su „Chelsea“, švenčiančia čempionų titulą.

Abu kapitonai pelnė įvarčius, abu galva.

Rezultatyviausias visų laikų „Premier“ lygos gynėjas Johnas Terry išvedė „Chelsea“ į priekį jau 5-ąją minutę.

Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Stevenas Gerrardas.

Kai S.Gerrardas buvo pakeistas antrajame kėlinyje, sirgaliai plojimais išlydėjo 34 metų vidurio saugą, kuris po sezono persikels į „Los Angeles Galaxy“.

„Liverpool“ liko šešiais taškais atsilikusi nuo stipriausiųjų komandų ketverto, kuris gaus bilietus į Čempionų lygą kitą sezoną.

Likus dviem turams Liverpulio klubas dar gali pavyti „Manchester United“, bet ši komanda turi ženkliai geresnį įvarčių santykį.

Nesmagus vakaras buvo ir “Queens Park Rangers“ komandai, kuriai teks palikti „Premier“ lygą vos po vieno sezono Anglijos futbolo elite.

Paskutinę vietą užimantis Londono klubas turės grįžti į antrąją lygą, nors šį sezoną dar liko sužaisti du mačus.

„Queens Park Rangers“ šansai išlikti ištirpo po pralaimėjimo išvykoje sekmadienį „Manchester City“ klubui 0:6.

Jau ketvirtą minutę Sergio Aguero pelnė pirmąjį iš savo trijų įvarčių.

Aleksandras Kolarovas, Jamesas Milneris ir Davidas Silva pridėjo po vieną taiklų smūgį Mančesterio komandai, kuri iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir pratęsė kovą dėl antrosios vietos čempionate.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?