„Hannover“ (juoda apranga) išplėšė pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-05-16 22:59, atnaujinta 2017-11-28 10:05

Marių Stankevičių savo gretose turintis „Hannover“ klubas Vokietijos futbolo pirmenybėse pergalę iškovojo po penkių mėnesių pertraukos, kai jau ėmė svilti padai. 33-iojo turo mače Hanoverio ekipa svečiuose 2:1 (1:1) įveikė šeštojoje pozicijoje esančią „Augsburg“ ekipą.

M.Stankevičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms.

Per penkis mėnesius trukusią šešiolikos iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją „Hannover“ buvo nusiritęs į 17-ąją vietą, o dabar pakilo į 15-ąją (34 tšk.).

Paskutinį mačą „Hannover“ žais su tiek pat taškų turinčiu „Freiburg“.

Pastarąjį kartą „Hannover“ Vokietijos pirmenybėse buvo laimėjęs praėjusių metų gruodžio 16 dieną 2:0 prieš tą pačią „Augsburg“ komandą.

Abu įvarčius nugalėtojams šeštadienį pelnė Larsas Stindlis (24 ir 54 min.), o šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Paulas Verhaeghas (30 min. iš 11 m baudinio).

Abi komandos susitikimą baigė nepilnos sudėties – raudonos kortelės buvo parodytos Hiroki Sakai (77 min. – „Hannover“), Paului Verhaeghui (90 min.) ir Rauliui Bobadillai (90+5 min. – abu „Augsburg“).

Penktąją nesėkmę patyrė 25-ąjį titulą jau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ (76 tšk.) klubas, svečiuose 1:2 (1:1) nusileidęs taip pat dėl išlikimo kovojančiam „Freiburg“ (34 tšk.).

Svečiai pirmavo po tikslaus Bastiano Schweinsteigerio (13 min.) smūgio, tačiau dar iki pertraukos Admiras Mehmedi (33 min.) išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį Nilsas Petersenas (89 min.).

33-iasis turas.

„Augsburg“ – „Hannover“ 1:2.

„Freiburg“ – Miuncheno „Bayern“ 2:1.

Gelzenkircheno „Schalke“ – „Paderborn“ 1:0. Lėverkuzeno „Bayer“ – „Hoffenheim“ 2:0.

„Wolfsburg“ – Dortmundo „Borussia“ 2:1.

„Mainz“ – „Koln“ 2:0.

Berlyno „Hertha“ – Frankfurto „Eintracht“ 0:0.

Brėmeno „Werder“ – Menchengladbcho „Borussia“ 0:2.

„Stuttgart“ – „Hamburg“ 2:1.