Šimto žiūrovų akivaizdoje „Spyris“ įveikė „Kruoją“

Rungtynių akimirka.<br>A.Padoros nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jun 2, 2015, 8:33 PM, atnaujinta Nov 24, 2017, 8:17 PM

Trys įvarčiai ir raudonoji kortelė – Lietuvos futbolo A lygos rungtynės Pakruojyje sirgaliams pateikė nemažai emocijų, bet šeimininkams pergale džiaugtis neteko. „Kruoja“ 1:2 pralaimėjo septintąją pergalę iškovojusiai Kauno „Spyrio“ komandai. Pastaroji mačą, kurį stebėjo 100 žiūrovų, ir baigė dešimtiese.

„Spyris“ įvarčius mušė pirmasis. 14 minutę pasižymėjo Andrius Velička, o 27-ąją – Jevgenijus Marozas.

Tačiau dar prieš pertrauką Crisanas Horia Alexandru sušvelnino skirtumą, nuginklavęs svečių vartininką 43 minutę.

42 minutę teisėjas buvo priverstas iš aikštės išvaryti Luką Sendžiką, kuris priešais save išvydo antrąją geltonąją kortelę.