A lyga: „Stumbrui“ – antausis, „Spyriui“ – pergalė

„Stumbro“ futbolininkai gavo antausį.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

2015-07-22 21:06, atnaujinta 2017-10-24 14:14

Tomas Radzinevičius pagal įmuštus įvarčius išsilygino su A lygos lyderiu Andrejumi Paniukovu iš Klaipėdos „Atlanto“, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva“ – su uostamiesčio ekipa. Lietuvos futbolo aistros sugrįžo į stadionus ir čia garsiausiai trečiadienį aidėjo Marijampolės „Sūduvos“ pergalė.

„Sūduva“ Kaune 4:0 sutriuškino Kauno „Stumbro“ ekipą, kurią treniruoja buvęs Marijampolės ekipos strategas Darius Gvildys.

Šiose rungtynėse Tomas Radzinevičius įmušė du įvarčius (18 ir 82 minutėmis). Dabar jis yra įmušęs 17 įvarčių, kiek ir A.Paniukovas.

Kitus du „Sūduvos“ įvarčius įmušė Nerminas Jamakas (56, 90).

Kitai Kauno komandai sekėsi geriau. Kauno „Spyrio“ futbolininkai 2:1 nugalėjo autsaiderę „Šiaulių“ ekipą.Į priekį „Spyris“ išsiveržė 29 minutę, kai į savo vartus kamuolį nukreipė Donatas Petrauskas.

52 minutę įvartį įmušė Dzimitrijus Rekišas.

„Šiaulių“ komandoje paguodos įvartį trečiąją rungtynių pridėto laiko minutę įmušė Deividas Šešplaukis.