„Kruoja“ triumfuoja: po keturių mėnesių laimėjo futbolo A lygoje

„Kruojos“ komanda galiausiai iškovojo pergalę.<br>D.Umbraso nuotr.

2015-07-30 19:50, atnaujinta 2017-10-22 15:48

Ketvirtą pergalę dvidešimtosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse iškovojo aštuntoje vietoje likusi Pakruojo „Kruojos“ (19 tšk.) vienuolikė, kuri pergalę šventė po beveik 4 mėnesių pertraukos.

„Kruojos“ futbolininkai ketvirtadienį namuose 2:1 (0:0) įveikė šeštojoje pozicijoje likusį Utenos „Utenio“ (20 tšk.) klubą ir nutraukė trylikos iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją šalies pirmenybėse. Paskutinį kartą iki šio susitikimo „Kruoja“ pergalę šventė beveik prieš keturis mėnesius – balandžio 2 dieną Kaune, kai 2:0 nugalėjo vietos „Spyrio“ ekipą.

Antrojo kėlinio viduryje Edgaras Mastianica (66 min.) išvedė svečius į priekį, tačiau netrukus Tomas Birškys (69 min.) išlygino rezultatą.

Dar po kelių minučių šeimininkai įgijo kiekybinį pranašumą, nes iš aikštės buvo pašalintas Jurijos Fliakas (75 min.).

Pergalingą įvartį jau per teisėjo kompensuotą laiką įmušė Tomas Salamanavičius (90+1 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (49 tšk.), lenkiantis Trakų „Trakų“ (41 tšk.) klubą ir Kauno „Spyrio“ (34 taškai) vienuolikę.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių „Šiauliai“ 19 1 5 13 14:46 8

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 17 įvarčių – Andrejus Paniukovas („Atlantas“) ir Tomas Radzinevičius („Sūduva“).