A lyga: „Atlantas“ susikirto, „Žalgiris“ siautėjo

„Atlantas“ (dešinėje) prarado du svarbius taškus.<br>T.Bauro nuotr. iš archyvo

Aug 1, 2015, 7:18 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 9:16 AM

Lietuvos futbolo A lygoje šeštadienį įvyko Klaipėdos derbis, kuris baigėsi lygiosiomis. „Atlantas“ ir „Klaipėdos granitas“ sužaidė 1:1. Konstantino Sarsanijos auklėtiniams tai buvo antrosios lygiosios iš eilės.

Šeimininkai „Atlanto“ futbolininkai pirmavo nuo 7 minutės, kai įvartį įmušė Ovidijus Verbickas, bet Jurgo Pejičius 53 minutę skirtumą išlygino.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai LFF stadione sostinėje smaginosi su autsaidere „Šiaulių“ komanda. „Žalgiris“ pergalę šventė 5:0 Pirmasis įvartis krito jau 5 minutę, kai pasižymėjo Darvydas Šernas. Jis savo sąskaitą padidino ir 39-ąją minutę.48 minutę savo sąskaitą atidarė Jurijus Kendyšas. 58-ąją į savo vartus kamuolį nukreipė Simonas Jurgilas, o 71-ąją pasižymėjo ir Linas Pilibaitis.