„Barcelona“ neatsigavo: Ispanijos supertaurę iškovojo „Athletic“

„Barcelona“ klubui atsigauti po antausio nepavyko. Ispanijos supertaurės taurės atsakomosiose rungtynėse savo namuose katalonai sužaidė lygiosiomis ir stebėjo, kaip baskų Bilbao „Athletic“ klubas džiaugiasi trofėjumi.

„Athletic“ klubo triumfas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Aug 18, 2015, 7:41 AM, atnaujinta Oct 19, 2017, 10:38 PM

„Camp Nou“ stadione mačas baigėsi 1:1, o atsigauti „Barcelona“ mėgino po pralaimėjimo pirmosiose rungtynėse 0:4.

Be kiaulyte susirgusio Neymaro žaidusią „Barcelona“ komandą į priekį 43 minutę išvedė Lionelis Messi, bet daugiau įvarčių įmušti 11 kartų Ispanijos supertaurės čempionams nepavyko.

56 minutę „Barcelona“ liko dešimtiese – raudoną kortelę užsidirbo Gerardas Pique. Jis nesuvaldė emocijų ir pernelyg karštai puolė ginčytis su teisėju.

74 minutę rezultatą išlygino Aritz Aduriz, o 86-ąją „Athletic“ irgi prarado žaidėją. Raudoną kortelę priešais save išvydo Enrique Sola.