Vokietijoje – sunki „Bayern“ pergalė ir įvartis per 10 sek.

41-ąją minutę rezultatą išlygino Thomasas Mulleris.<br>AP nuotr.

eurofootball.lt ir lrytas.lt inf.

Aug 22, 2015, 7:10 PM, atnaujinta Oct 19, 2017, 10:21 AM

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos penkerios 2-ojo turo rungtynės. „Hoffenheim“ savo stadione susigrūmė su Miucheno „Bayern“ vienuolike. Josepo Guardiolos auklėtiniai tik rungtynių pabaigoje pasiekė pergalę.

Šeimininkai į priekį įsiveržė dar pirmą mačą minutę – sužaidus vos 10 sek, pasižymėjo K.Vollandas. Tačiau 41-ąją minutę rezultatą išlygino Thomasas Mulleris. 74-ąją minutę šeimininkai vėl turėjo progą įsiveržti į priekį, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Lemiamamą įvartį 90-ąją minutę įmušė Robertas Lewandowskis, kuris padėjo bavarams iškovoti antrąją pergalę iš eilės – 2:1.

Kitose rungtynėse „Wolfsburg“ prarado taškus, o Lėverkuzeno „Bayer“ šventė pergalę.

Rezultatai:

„Hoffenheim“ 1 – 2 „Bayern“

1' [1 – 0] K.Volland

41' [1 – 1] T.Muller

90' [1 – 2] R.Lewandowski

73' J.Boateng („Bayern“) pašalintas iš aikštės

74' E.Polanski („Hoffenheim“) nerealizavo 11m. baudinio

„Eintracht“ 1 – 1 „Augsburg“ „Hannover“ 0 – 1 „Bayer“

„Koln“ 1 – 1 „Wolfsburg“

„Schalke“ 1 – 1 „Darmstadt“