G. Arlauskiui debiuto Anglijoje tenka palaukti

Londono „Chelsea“ iškovojo pirmąją pergalę Anglijos pirmenybėse.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Aug 23, 2015, 6:12 PM, atnaujinta Oct 19, 2017, 7:00 AM

Giedrius Arlauskis pirmą kartą buvo registruotas Anglijos futbolo čempionato rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.

Lietuvos rinktinės vartininkas liko ant „Watford“ atsarginių suolo per rungtynes su „Southampton“.

Nors „Watford“ sukūrė daugiau progų, mačas baigėsi 0:0.

Tai buvo trečiosios šiemet į „Premier“ lygą sugrįžusių Vatfordo futbolininkų lygiosios per tris turus.  Per pirmąsias dvejas rungtunes G.Arlauskis nebuvo registruotas dėl diskvalifikacijos, kurios sulaukė gavęs raudoną kortelę per paskutiniąsias Rumunijos lygos rungtynes, kuriose dar atstovavo Bukarešto „Steaua“ klubui. Pagrindiniu „Watford“ vartininku kol kas lieka buvęs Brazilijos rinktinės narys H.Gomesas.

Kitose Anglijos lygos rungtynėse lygos lyderis „Manchester City“ laimėjo trečiasias rungtynes, išvykoję palaužęs 2:0 Liverpulio „Everton“.

Mančesterio ekipos pergalę lėmė Aleksandro Kolarovo ir Samiro Nasri įvarčiai antrajame kėlinyje  Pedro Rodriguezas pelnė įvartį ir prisidėjo prie dar vieno per savo debiutą Londono „Chelsea“ klube.

Ispanijos futbolininkas padėjo Anglijos čempionams pasiekti pirmąją pergalę šį sezoną, kai „Chelsea“ 3:2 išvykoje palaužė „West Bromwich Albion“.

Praėjusį ketvirtadienį „Chelsea“ sutarė sumokėti 33 mln. dolerių „Barcelona“ klubui už Pedro ir šis iškart prabilo įvarčiais.

Ispanas išvedė „Chelsea“ į priekį 20 minutę ir sukūrė progą pasižymėti Diego Costai dar po 10 min.

Trečią įvartį Londono klubui pelnė Azpilicueta.

„Chelsea“ rungtynes baigė dešimtyje, nes gynėjas Johnas Terry buvo išvytas iš aikštės 54 minutę, kuomet jam buvo parodyta raudona kortelė už pražangą.

* * *

„West Bromwich Albion“ – „Chelsea“ 2:3 (1:3). J.Morrisonas (36, 59)/Pedro (20), D.Costa (30), C.Azpilicueta (43). 55-ąją min. iš aikštės pašalintas J.Terry („Chelsea“).

„Everton“ – „Manchester City“ 0:2 (0:0). A.Kolarovas (60) ir S.Nasri (88).

„Watford“ – „Southmapton“ 0:0.