Italijos čempionato starte – karti „Juventus“ nesėkmė

„Juventus“ ir „Udinese“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2015-08-24 07:32, atnaujinta 2017-10-19 06:04

Turino „Juventus“ naujajame Italijos čempionato sezono nepavyko pratęsti įspūdingos pergalių serijos. Sekmadienį penktojo „Serie A“ trofėjaus iš eilės siekianti „Juventus“ gavo antausį nuo „Udinese“ komandos, kuri sezoną pradėjo pergale 1:0.

„Juventus“ komandai tai buvo pirmasis pralaimėjimas per 48 mačus Italijos čempionate.

Paskutinį kartą „Juventus“ Italijoje pralaimėjo 2013 metų sausio 6 dieną.

Turino klubas šiose rungtynėse dominavo, bet nesugebėjo išnaudoti nė vienos iš daugeliu progų. „Udinese“ šeimininkus sumokėti privertė dar 12-ąją minutę, kai vieną iš kelių progų išnaudojo Cyrilas Thereau.

„Rezultatas paliko nedidelį kartėlį. Mums reikia labiau pasitikėti savo įgūdžiais ir nenustoti kovoti visa širdimi, kai neįmušame. Žaidėjai 70 minučių darė viską, ko reikalavau. Išskyrus įvarčiu įmušimą“, – sakė „Juventus“ strategas Massimiliano Allegri.

Šios rungtynės tapo pirmosiomis, kuomet „Udinese“ klubui vadovauja Stefano Colantuono.

„Juventus“ visada tave verčia gintis. Turi būti labai geras, kad išnaudotum vieną iš tų proso progų, kurias gauni. Mes tai padarėme. Čia lengva laimėti nebuvo, bet mes turėjome kovingumo kovoti dėl kiekvieno kamuolio“, – sakė S.Colantuono.

Vėliau prasidėjusiose rungtynėse savo skaudžią dalį pratęsė „AC Milan“ klubas, kuriam niekaip nepavyksta sugrįžti į savo sėkmės laikus. „AC Milan“ išvykoje dešimtiese pralaimėjo „Fiorentina“ komandai.

Pastaroji žaidėjo pranašumą įgavo dar 36 minutę, kai antrąją geltonąją kortelę gavo R.Ely.

„Fiorentina“ pirmąjį įvartį įmušė 38 minutę, kai pasižymėjo M.Alonso, o 56 minutę J.Ilicičius realizavo 11 m baudinį.