G. Arlauskio debiutas „Watford“: įvartį praleido 8-ąją minutę

Giedrius Arlauskis debiutavo „Watford“ klubo oficialiose rungtynėse. 27 metų Lietuvos rinktinės vartininkas nuo pat pradžių žaidė „Capital One Cup“ turnyro antrojo etapo mače su „Preston North End“ futbolininkais. G.Arlauskiui debiutuoti „sausais“ vartais nepavyko – lietuvis įvartį praleido jau 8 minutę.

G.Arlauskis 8 minutę praleido įvartį.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Aug 25, 2015, 11:39 PM, atnaujinta Oct 18, 2017, 9:52 PM

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

G.Arlauskį nuginklavo Marnickas Vermijl, o „Watford“ 0:1 pralaimėjo antrojo pagal pajėgumą Anglijos diviziono komandai.

„Watford“ mačą baigė dešimtiese. 77 minutę antrąją geltoną kortelę gavo M.Britosas.