Anglijoje – „Liverpool“, „Chelsea“ ir G.Arlauskio klubo nesėkmės

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaistos septynerios ketvirtojo turo rungtynės. Giedriaus Arlauskio „Watford“ išvykoje neprilygo pergalių seriją pratęsusiai „Manchester City“, o lietuvis liko sėdėti ant suolo.

„Chelsea“ toliau klumpa.<br>Reuters/AFP nuotr.
„Arsenal“ palaužė varžovus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 29, 2015, 6:57 PM, atnaujinta Oct 18, 2017, 8:30 AM

Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas dar buvo 0:0, tačiau tik prasidėjus antrai rungtynių pusei greitus įvarčius pelnė Raheemas Sterlingas (47 min.) ir Fernandinho (56 min.).

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

„Watford“ vartus gynė pagrindinis lietuvio konkurentas brazilas Heurelho Gomes. Mančesterio klubas pasiekė ketvirtą pergalę ir yra vienvaldis lygos lyderis.

Kitose dvikovose užfiksuoti keli netikėti rezultatai. Savojo žaidimo toliau neranda čempionų titulą ginanti Londono „Chelsea“. Jose Mourinho auklėtiniai netikėtai 1:2 nusileido „Crystal Palace“.

„Crystal Palace“ 65 min. pirmavo po Bakary Sako įvarčio, o 80 min. rezultatą lygino Falcao. Tačiau po minutės dar vieną įvartį pasiuntė Joelis Wardas.

„Chelsea“ per pirmus keturis turus surinko 4 taškus ir žengia trylikti. „Crystal Palace“ dabar – antroje vietoje. Jų sąskaitoje yra devyni taškai.

Nesėkmę patyrė ir „Liverpool“. Jie namuose 0:3 pralaimėjo „West Ham United“. Pirmasis įvartis į „Liverpool“ vartus krito jau 3 minutę, kai pasižymėjo Manuelis Lanzini. 29-ąją minutę skirtumą dvigubino Markas Noble'as.

„Liverpool“ galutinai palūžo, kai 52-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Coutinho. Varžovų triuškinimą „West Ham United“ baigė jau per pridėtą laiką – pasižymėjo Diafra Sakho.

Po šio pralaimėjimo „Liverpool“ su septyniais taškais smuktelėjo į šeštą poziciją.

Londono „Arsenal“ žaidė blankiai, bet išvykoje 1:0 nugalėjo „Newcastle United“.

Mačas itin nesėkmingai prasidėjo aikštės šeimininkams – jau 16-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas Aleksandras Mitrovičius.

Nors ir liko mažumoje, tačiau „Newcastle United“ priešinosi „kanonieriams“. Šiems pasižymėti pavyko tik po pertraukos – po Alexio Oxlade-Chamberlaino smūgio kamuolys atsimušė į Fabricio Coloccinio kojas ir įskriejo į vartus.

Nors „Arsenal“ dar turėjo progų pasižymėti, tačiau progų neišnaudojo.

Mače „Newcastle United“ prieš save išvydo šešias geltonas ir vieną raudoną kortelę.