Italijos „Serie A“ lygoje – „Roma“ pergalė prieš „Juventus“

Italijos „Serie A“ lygos antrajame etape susitiko vienos iš favoričių – „Roma“ ir Turino „Juventus“ ekipos. Pergalę 2:1 šventė namie žaidę Romos futbolininkai.

„Juventus“ vėl pralaimėjo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 30, 2015, 11:21 PM, atnaujinta Oct 18, 2017, 6:20 AM

Pirmajame kėlinyje aiškią persvarą turėjo „Roma“ žaidėjai, kurie kelis kartus buvo arti įvarčio. Tuo tarpu „Juventus“ buvo priversti gintis ir tą darė gana sėkmingai – po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos ir vėl turėjo progų įvarčiams, tačiau pirmasis krito tik 61-ąją minutę – pasižymėjo „Roma“ žaidėjas Miralemas Pjaničius.

78-ąją minutę antra geltona kortelė buvo parodyta „Juventus“ gynėjui Patrice'ui Evra, o tuo po kelių minučių pasinaudojo Edinas Džeko, padvigubinęs „Roma“ persvarą.

88-ąją minutę rezultatą sušvelnino Paulas Dybala, tačiau „Roma“ pergalės nepaleido.

Tai buvo antrasis „Juventus“ pralaimėjimas. Čempionų titulą ginanti ekipa atsidūrė „Serie A“ dugne, o „Roma“ su keturiais taškais žengia antra.