„Capital One“ taurėje „Liverpool“ vos išvengė visiškos gėdos

Trečiadienį Anglijoje buvo žaidžiamos trečiojo „Capital One“ taurės turnyro etapo rungtynės. „Premier“ lygos klubų akistatą tarp „Tottenham Hotspur“ ir Londono „Arsenal“ laimėjo kanonieriai.

„Liverpool“ vos iškovojo pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Chelsea“ šventė lengvą pergalę.<br>AP nuotr.

Sep 23, 2015, 11:51 PM, atnaujinta Oct 14, 2017, 6:49 AM

„Arsenal“ 2:1 nugalėjo „Hotspur“ ekipą, kuri įvarčio šiame mače neįmušė.“Arsenal“ pergalę lėmė du taiklūs M.Flamini smūgiai (26 ir 78 minutėmis). 56 minutę C.Chambersas įsimušė į savuosius vartus.

Lengva pergale džiaugėsi Jose Mourinho. Londono „Chelsea“ 4:1 išvykoje sutriuškino trečiosios pagal pajėgumą lygos „Walsall“ ekipą.

„Chelsea“ komandoje įvarčius mušė Ramiresas (10), L.Remy (41), R.Kenedy Nunesas (52) ir Pedro (90+2).“Walsall“ ekipoje pirmojo kėlinio pirmąją teisėjo laiko pridėtą minutę pasižymėjo J.O'Connoras.

Sensaciją užfiksavo antrojo pagal pajėgumą „Sheffield Wednesday“ klubo žaidėjai. Jie 1:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.

Šefildo – miesto, kuriame buvo įkurtas pirmasis šiuolaikinio futbolo klubas – ekipos herojumi tapo L.McGuganas, įmušęs 76 minutę.

Liverpool“ klubas tik per plauką išvengė visiško pažeminimo. „Liverpool“ tik po 11 metrų baudinių serijos įveikė vos ketvirtajame pagal pajėgumą Anglijos divizione žaidžiančią „Carlisle United“ ekipą.

Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimai baigėsi 1:1.

Kiti trečiadienio mačai

„Crystal Palace“ -“Charlton Athletic“ (2) 4:1.

73 minutę svečių žaidėjas A.Diarra gavo antrąją geltonąją kortelę.