Vartininkas G.Arlauskis vėl nežaidė, bet jo ekipa nepralaimėjo

Paskutinės šeštadienio rungtynės įvyko „Stamford Bridge“ stadione, kur ginklus dėl svarbių taškų surėmė Londono „Chelsea“ ir „Southampton“. Jose Mourinho vadovaujamos komandos krachas tęsiasi – namuose pralaimėta rezultatu 1:3.

G.Arlauskis ir vėl nežaidė.<br>APF nuotr.

2015-10-03 20:01, atnaujinta 2017-10-12 01:59

Pirmojo kėlinio viduryje šeimininkus į priekį išvedė Glennas Murray'us (28 min.), tačiau besibaigiant kėliniui rezultatą išlygino Odionas Ighalo (45 min.).

Vis tik antrajame kėlinyje realiausią progą išplėšti pergalę turėjo šeimininkai, bet 85-ą minutę tas pats Glennas Murray'us nerealizavo 11 metrų baudinio.

Šeštąją pergalę čempionate iškovojo ir lygos lyderiu tapo „Manchester City“ (18 tšk.) klubas, namuose net 6:1 (1:1) sutriuškinęs devynioliktąją poziciją užimančią „Newcastle United“ (3 tšk.) ekipą.

Penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Sergio Aguero (42, 49, 50, 60 ir 62 min.), vieną – Kevinas De Bruyne'as (54 min.).

Į antrą vietą po šios dvikovos smuktelėjo „Manchester United“ (16 tšk.) futbolininkai, o trečiojoje pozicijoje liko „Crystal Palace“ (15 taškų) vienuolikė.

10-ąją minutę Willianas puikiu baudos smūgiu išvedė „mėlynuosius“ į priekį, tačiau šiuo pranašumu jie džiaugėsi tik iki pirmojo kėlinio pabaigos. 44-ąją minutę rezultatą išlygino Stevenas Davisas, o 60-ąją minutę svečius į priekį jau išvedė Sadio Mane.

Galutinį tašką padėjo Graziano Pelle, kuris šiame susitikime atliko ir du rezultatyvius perdavimus. Tai – ketvirtasis „Chelsea“ pralaimėjimas šiose pirmenybėse. Po sužaistų 8 turų šalies čempionai užima neįtikėtinai žemą vietą – 16.

Kitų šeštadienį jau pasibaigusių, tačiau neskelbtų, susitikimų rezultatai:

„Sunderland“ – „West Ham United“ 2:2 (2:1) „Sunderland“ – Steven Fletcher (10 min.), Jeremain Lens (22 min.); „West Ham United“ – Carl Jenkinson (45+1 min.), Dimitri Payet (60 min.). Raudona kortelė: Jeremain Lens (57 min. – „Sunderland“)

„Norwich City“ – „Leicester City“ 1:2 (0:1) „Norwich City“ – Dieumerci Mbokani (68 min.);

„Leicester City“ – Jamie Vardy (28 min. iš 11 m baudinio), Jeffrey Schlupp (47 min.)

„Aston Villa“ – „Stoke City“ 0:1 (0:0) Įvartis – Marko Arnautovič (55 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Manchester City“      8 6 0 2  19:7   18

2. „Manchester United“ 7 5 1 1 12:5 16

3. „Crystal Palace“ 8 5 0 3 11:7 15

4. „Leicester City“ 8 4 3 1 17:15 15

5. „West Ham United“ 7 4 1 2 15:9 13

6. „Arsenal“ 7 4 1 2 10:7 13

7. „Everton“ 7 3 3 1 11:7 12

8. „Southampton“ 8 3 3 2 13:10 12