D. Šernas pelnė 2 įvarčius, „Žalgiris“ sutriuškino „Šiaulius“

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai pakilo į trečiąją vietą.<br>A lygos nuotr.
Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai pakilo į trečiąją vietą ir vejasi antrojoje pozicijoje esančius „Trakus“.<br>A lygos nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2015-10-04 18:07, atnaujinta 2017-10-11 23:33

Lietuvos futbolo A lygos 30-ojo ture sekmadienį sužaistos dvejos rungtynės.

Klaipėdos „Atlanto“ komanda 5:1 (2:0) nugalėjo „Klaipėdos granito“ ekipą.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Maksimas Maksimovas (27 min.), Dovydas Norvilas (31 iš 11 m), Robertas Vėževičius (66), Ovidijus Verbickas (77) ir Lukas Baranauskas (90+2).

65-ąją min. R.Vėževičius nerealizavo 11 m baudinio.

„Klaipėdos granito“ gretose pasižymėjo Dragomiras Duminika (79).

„Atlantas“ (57 tšk.) turnyro lentelėje pakilo į trečiąją vietą, o „Klaipėdos granitas“ (24 tšk.) lieka aštuntas.

Kitose A lygos rungtynėse nugalėjo titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 4:1 (0:1) sutriuškino autsaiderę „Šiaulių“ ekipą.

Šiauliečiai po Oleksejaus Godino (11 min.) įvarčio laimėjo pirmąjį kėlinį, bet antroje mačo dalyje „Žalgiris“ per 23 minutes pelnė keturis įvarčius ir išsprendė rungtynių baigtį.

Du kartus nugalėtojų gretose pasižymėjo Darvydas Šernas (47 ir 67 min.), po vieną – Deividas Šemberas (51) ir Jurijus Kendišas (70).

Čempionate pirmaujantis „Žalgiris“ (76 tšk.) atotrūkį nuo antroje vietoje esančių „Trakų“ padidino iki penkių taškų.