„Bundesliga“ čempionate – diskusijos dėl įvarčio ranka

„Hannover“ futbolininkai sekmadienį Vokietijos čempionate iškovojo pergalę, tačiau ją lėmė kontroversiškas įvartis. „Hannover“ devintajame ture 1:0 nugalėjo „Koln“ futbolininkus ir sutrukdė šeimininkams užlipti į ketvirtąją vietą.

„Hannover“ komanda pergalę šventė po įvarčio ranka.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Oct 18, 2015, 8:59 PM, atnaujinta Oct 9, 2017, 8:44 AM

„Hannover“ išsiveržė į priekį, kai 38 minutę dešine ranka po kampinio kamuolį į vartus įmušė Andreasenas. Šeimininkai iškart ėmė protestuoti, bet įvartis buvo įskaitytas.

„Tai erzina. Jeigu 48 tūkstančiai 700 sirgalių gali tai matyti, tai ketvirtasis teisėjas irgi turėtų“, – piktinosi „Koln“ generalinis vadybininkas Joergas Schmadtke.

Kitose rungtynėse „Stuttgart“ futbolininkai 1:0 nugalėjo „Ingolstadt“ ekipą. Pergalę šeimininkams lėmė D.Didavi įvartis, kurį jis įmušė 59-ąją minutę. Svečiai dar ketvirtąją minutę turėjo progą išsiveržti į priekį, bet M.Leckie neįmušė 11 metru baudinio.

86 minutę „Stuttgart“ liko dešimtiese, kai S.Die gavo antrąją geltonąją kortelę.