UEFA Europos lyga: „Liverpool“ lygiosios ir Lietuvos teisėjas

J.Kloppo „Liverpool“ pergalių kelio dar neranda.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Kazanės „Rubin“ susitiko su „Liverpool“<br>Reuters/Scanpix nuotr. iš archyvo

Oct 23, 2015, 12:00 AM, atnaujinta Oct 8, 2017, 10:15 AM

Ketvirtadienio vakare tęsėsi UEFA Europos lygos grupės etapo varžybos – sužaisti 24 trečiojo turo susitikimai. Sezoną prastai pradėjęs „Liverpool“ namie nesugebėjo įveikti Kazanės „Rubin“ – 1:1 (1:1).

Anglai atsidūrė besivejančių vaidmenyje, kai 15-ąją minutę pasižymėjo ukrainietis Marko Devičius.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

37-ąją minutę rezultatą išlygino Emre Canas.

„Liverpool“ turėjo aiškią žaidybinę persvarą – kamuolį kontroliavo 67 procentus mačo laiko, atliko 14 kampinių smūgių, kai rusai – vos du.

Anglai surengė trigubai daugiau pavojingų atakų, šešis kartus jų smūgiai skriejo į vartų plotą. „Rubin“ tokių smūgių atliko tris.

Tai jau antrosios „Liverpool“ lygiosios, kai komandai vadovauti pradėjo Jurgenas Kloppas.

Lengvą pergalę C grupėje pasiekė vokiečių Dortmundo „Borrusia“ klubas. Jis svečiuose 3:1 (2:0). Dortmundo klubui visus tris įvarčius pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas – 31, 38 ir 72-ąją minutėmis.

Paguodos įvartį „Qabala“ pelnė tik per paskutines mačo akimrikas – pridėtinio laiko metu pasižymėjo Dodo.

Viename iš trečiojo turo susitikimų – tarp Florencijos „Fiorentina“ bei Poznanės „Lech“ ekipų – pagrindinės aikštės teisėjas buvo lietuvis Gediminas Mažeika.

Šį mačą 2:1 laimėjo Lenkijos klubas. „Lech“ į priekį 65-ąją minutę išvedė Dawidas Kownackis, o pranašumą 82-ąją minutę įtvirtino Macijus Gajosas.

Skirtumą 90-ąją minutę švelnino Giuseppe Rossi.