Įspūdingą puolimą parodęs „Everton“ nušlavė „Sunderland“ – 6:2

„Everton“ nepasigailėjo „Sunderland“ ekipos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Everton“ sutriuškino „Sunderland“ 6:2.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2015-11-01 16:23, atnaujinta 2017-10-06 08:36

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Anksčiau pasibaigusiame mače tarp Liverpulio „Everton“ ir „Sunderland“ ekipų triuškinančią pergalę 6:2 (2:1) iškovojo „Everton“, nors sužaidus 50 minučių rezultatas vis dar buvo lygus.

Susitikimą kiek aktyviau pradėjo „Sunderland“ futbolininkai. Dar pirmo kėlinio pradžioje galimybių pasižymėti turėjo Patrickas van Aanholtas bei Adamas Johnsonas. Vis dėlto pirmasis rungtynių įvartis skriejo į „Sunderland“ vartus: 19-tą minutę nuo varžovų gynėjų pabėgo ir vartininką nuginklavo Gerardas Deulofeu.

Nors didžiąją pirmo kėlinio dalį kamuolį kontroliavo „Everton“ (75 proc. prieš 25 proc.), bandymais pelnyti įvartį „Sunderland“ nenusileido. 27-ą min. dar vieną progą iššvaistė „Sunderland“ krašto puolėjas A.Johnsonas ir vos po kelių akimirkų, 31-ą min., „Everton“ persvarą padvigubino Arouna Kone‘as.

Vis dėlto „Sunderland“ baltos vėliavos neiškėlė: paskutinę pirmo kėlinio pridėtinio laiko minutę du varžovų gynėjus ir vartininką pergudravo Jermainas Defoe, o prasidėjus antrai rungtynių pusei (50-tą minutę) galva kamuolį į vartus nukreipė Stevenas Fletcheris – 2:2!

55-ą susitikimo minutę nesėkmė ištiko „Sunderland“ gynėją Sebastianą Coatesą, kuris nukreipė kamuolį į savus vartus. Po šio įvarčio svečiai palūžo: įvarčius vienas po kito pelnė Romelu Lukaku (60 min.) bei A.Kone‘as (62 min.). Pastarasis 76-ą minutę pridėjo ir trečią įvartį – 6:2.

Po šios pergalės turnyrinėje lentelėje „Everton“ pakilo į aštuntą vietą (16 tšk.), tuo tarpu „Sunderland“ (6 tšk.) išlieka priešpaskutinis – 19-as.

Kitame susitikime „Southampton“ 2:0 (2:0) įveikė „Bournemouth“ futbolininkus, nors nuo 78 minutės žaidė dešimtyje. Įvarčius nugalėtojams pelnė Stevenas Davisas (31 min.) ir Graziano Pelle (36 min.).