Vokietijos čempionate – „Stuttgart“ ir „Hannover“ pergalės

„Stuttgart“ futbolininkai Bundeslygoje užimą 15 vietą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 1, 2015, 7:38 PM, atnaujinta Oct 6, 2017, 8:11 AM

Sekmadienį sužaistos dvejos Vokietijos futbolo čempionato rungtynės, kuriose pergales iškovojo turnyrinėje lentelėje žemesnes pozicijas užimančios komandos.

VfB „Stuttgart“ ekipa 2:0 (0:0) įveikė „Darmstadt“ futbolininkus. Pirmą įvartį 68-ą min. į savus vartus pelnė Gyorgy Garicsas, o paskutines svečių viltis palaidojo tiksint pridėtiniam antro kėlinio laikui vienas prieš vartininką atsidūręs bei taikliai smūgiavęs Timo Werneris.

Abi šios ekipos rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pusėje: „Darmstadt“ užima 13 vietą (13 tšk.), „Stuttgart“ – 15-ą (10 tšk.).

Kitose rungtynėse „Hamburger“ 1:2 pralaimėjo „Hannover“ ekipai, nors po pirmos susitikimo pusės pirmavo 1:0. „Hamburger“ į priekį išsiveržė dar 6 minutę, kai pasižymėjo Michaelis Gregoritschas. Rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Hiroshi Kiyotake (59 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo „Hannover“ gynėjas Salifas Sane (67 min.).

Po 11 turų „Hannover“ užima 14 vietą (11 tšk.), o „Hamburger“ futbolininkai yra dešimti (14 tšk.). Bundeslygoje pirmauja 10 mačų laimėjęs ir vienerias rungtynes lygiosiomis baigęs Miuncheno „Bayern“.