„Chelsea“ ir toliau pralaimi<br>AP nuotr.
„Manchester United““ ekipa šeštadienį įveikė „West Brom“ ekipą.<br>AP
Daugiau nuotraukų (12)

eurofootball.lt ir lrytas.lt inf.

2015-11-07 19:19, atnaujinta 2017-10-05 08:54

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį iki sužaistos 12-ojo turo rungtynės. „Old Trafford“ stadione „Manchester United“ susisgrūmė su „West Bromwich Albion“ vienuolike. Louiso van Gaalo auklėtiniai įrodė savo jėgą ir pasiekė pergalę rezultatu 2:0. Tačiau svarbiausias dienos įvykis – ir dar vieną pralaimėjimą patyrė Londono „Chelsea“.

Jau septintą nesėkmę – ir trečią per paskutinius keturis susitikimus – Anglijos “Premier“ lygos rungtynėse patyrė tik šešioliktoje vietoje esantis bei čempiono titulą ginantis Londono „Chelsea“ (11 tšk.) klubas, šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) nusileidęs į dvyliktąją poziciją pakilusiai „Stoke City“ (16 tšk.) ekipai.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Marko Arnautovičius (54 min.).

Tai pirmasis kartas, kai treneris portugalas Jose Mourinho, dabar vadovaujantis „Chelsea“, pralaimi 7 mačus čempionate.

„Mes visi treneriai buvome tokioje situacijoje. Reikia tik nusiraminti ir sugrįžti į pergalių kelią, – po sėkmingo mačo kalbėjo „Stoke City“ treneris Markas Hughesas, bandydamas apginti J.Mourinho.- Jis iškovojo ne vieną trofėjų ekipai, laimėjo ne vieną šaunų mačą – tad neverta griežtai smerkti žinomo stratego. Juolab, aš tikrai nematau jokių prielaidų, kad reikėtų atleisti portugalą“.

“Manchester United“ ir „West Bromwich Albion“ komandų mače pirmąjį rungtynių įvartį 52-ąją minutę pelnė pagrindinėje „raudonųjų velnių“ sudėtyje po truputi įsitvirtinantis Jesse Lingardas, o galutinį tašką nuo 11 metrų žymos per pridėtą teisėjo laiką padėjo Juanas Mata.

Po pergalės „Manchester United“ su 24 taškais lieka ketvirtoje vietoje.

„Bournemouth“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su „Newcastle“ ekipa. Vos vieną smūgį į vartų plotą atlikusios „šarkos“ pasiekė minimalią pergalę prieš šeimininkus. Vienintelis bei pergalingas rungtynių įvartis krito 27-ąją minutę, kai po tikslaus Georginio Wijnaldumo perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Ayoze Perezas.

Iš viso „Newcastle“ atliko du smūgius, tačiau tik jaunojo ispano pasiekė tikslą. „Bournemouth“ beveik visą rungtynių laiką kontroliavo kamuolį ir iš viso atliko 20 smūgių, bet jiems sėkmė nenusišypsojo.Po pergalės „Newcastle“ pakilo į 16-ąją poziciją, o „Bournemouth“ nukrito į 18-ąją vietą.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ įveikė lietuvio Giedriaus Arlauskio atstovaujamą „Watford“ ir susilygino taškais su lyderiais „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“. Vis dėlto abu minėti klubai jau rytoj turės galimybę vėl atitrūkti nuo Lesterio ekipos iki 3 taškų.

Dar kiti susitikimai baigėsi minimaliomis „Southampton“ ir „Norwich“ pergalėmis bei „West Ham“ – Liverpulio „Everton“ lygiosiomis.

Rezultatai:

„Manchester United“ 2 – 0 „West Brom“

52' [1 – 0] J. Lingard

90' [2 – 0] J. Mata (11 m. baudinys)

90' G. McAuley („West Brom“) pašalintas iš aikštės

„Leicester“ 2 – 1 „Watford“

52' [1 – 0] N. Kante

65' [2 – 0] J. Vardy (11 m. baudinys)

75' [2 – 1] T. Deeney (11 m. baudinys)

„Norwich“ 1 – 0 „Swansea“

70' [1 – 0] J. Howson

„Sunderland“ 0 – 1 „Southampton“

69' [0 – 1] D. Tadič (11 m. baudinys)

„West Ham“ 1 – 1 „Everton“

30' [1 – 0] M. Lanzini

43' [1 – 1] R. Lukaku

„Bournemouth“ 0 – 1 “Newcastle“

27' [0 – 1] A. Perez

„Stoke City“ 1 – 0 „Chelsea“

53' [1 – 0] M. Arnautovič