Vokietijoje „Bayern“ laimėjo, „Wolfsburg“ ir „Bayer“ – ne

Arjenas Robbenas džiaugiasi pergale.<br>AP nuotr.

Nov 7, 2015, 7:30 PM, atnaujinta Oct 5, 2017, 8:54 AM

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse sužaistos šešerios 12-ojo turo rungtynės. Miuncheno „Bayern“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su „Stuttgart“ atstovais. Josepo Guardiola auklėtiniai sunkumų neturėjo ir svečiusiš Štutgarto miesto sutriuškino rezultatu 4:0.

Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Arjenas Robbenas, Douglas Costa, Robertas Lewandowski ir Thomas Mulleris.

Bavarai bent laikinai prieš antroje vietoje esantį Dortmundo „Borussia“ klubą įgijo 8 taškų pranašumą.

Tai buvo jau šeštasis „Bayern“ futbolininkų susitikimas įvairiuose turnyruose namuose iš eilės, kai jie į varžovų vartus įmušė keturis ir daugiau įvarčių. Anksčiau Josepo Guardiolos auklėtiniai UEFA Čempionų lygoje sutriuškino Londono „Arsenal“ (5:1) ir Zagrebo „Dinamo“ (5:0) vienuolikės, o šalies pirmenybėse nepaliko vilčių „Koeln“ (4:0), Dortmundo „Borussia“ (5:1) ir „VfL Wolfsburg“ (5:1) klubus.

„Beje“, „Bayern“ klubo istorijoje ligi šiol nebuvo tokios įspūdingos rezultatyvios serijos.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno „Bayer“ neatsilaikė prieš „Koln“, o „Mainz“ nukovė „Wolsburg“. Svarbius taškus prarado ir Čempionų lygoje rungtyniaujanti Monchengladacho „Borussia“.

Rezultatai:

„Bayern“ 4 – 0 „Stuttgart“

11' [1 – 0] A. Robben

17' [2 – 0] D. Costa

37' [3 – 0] R. Lewandowski

40' [4 – 0] T. Muller

„Gladbach“ 0 – 0 „Ingolstadt“

86' G. Xhaka („Gladbach“) pašalintas iš aikštės

„Bayer“ 1 – 2 „Koln“

17' [0 – 1] D. Maroh

33' [1 – 1] J. Hernandez

72' [1 – 2] D. Maroh

53' K. Papadopoulos („Bayer“) pašalintas iš aikštės

„Hoffenheim“ 0 – 0 „Eintracht“

„Mainz“ 2 – 0 „Wolfsburg“

31' [1 – 0] P. De Blasis

75' [2 – 0] Y. Malli

13' J. Draxler („Wolfsburg“) pašalintas iš aikštės