„Bayern“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą Bundeslygoje šį sezoną

Mionchengladbacho „Borussia“ namie 3:1 įveikė Miuncheno „Bayern“ klubą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Dec 5, 2015, 12:08 PM, atnaujinta Oct 1, 2017, 3:50 AM

Mionchengladbacho „Borusia“ futbolininkai sustabdė Miuncheno „Bayern“ ir laimėję 3:1 šeštadienį nutraukė Vokietijos čempionato lyderių nepralaimėtų rungtynių Bundeslygoje seriją.

Amerikietis Fabianas Johnsonas įtvirtino „Borussia“ pergalę įvarčiu 68 minutę – po dviejų minučių, kai Larsas Stindlis buvo pavertęs šeimininkų pranašumą 2:0. Pirmą įvartį 54 minutę pelnė Oscaras Wendtas.

„Bayern“ sumokėjo kainą už tai, kad nepavertė progų įvarčiais pirmajame kėlinyje.

„Kai žaidi su Miuncheno „Bayern“, turi žaisti įsitikinęs, kad gali laimėti. Mani vaikinai tai ir padarė,“ – sakė „Borussia“ treneris Andre Schubertas.

Kai šis treneris stojo už Mionchengladbacho komandos vairo, „Borussia“ laimėjo 9 rungtynes ir vieną mačą sužaidė lygiosiomis.

Prieš šį trenerį komanda pralaimėjo pirmąsias 5 rungtynes.

Šeštadienį likus žaisti 15 min. „Bayern“ gretose pasirodė Franckas Ribery. Prancūzas 269 dienas gydėsi traumas, o tik pasirodęs aikštėje pelnė paguodos įvartį 81 min.

Vokietijos čempionato rungtynės šeštadienį: Mionchengladbacho „Borussia“ – Miuncheno „Bayern“

„Cologne“ – „Augsburg“ 0:1.

„Hamburg“ – „Mainz 05“ 1:3.

Berlyno „Hertha“ – Leverkūzeno „Bayer“ 2:1.

„Ingolstadt“ – „Hoffenheim“ 1:1.

„Wolfsburg“ – Dortmundo „Borussia“ 1:2.