„Everton“ ir „Crystal Palace“ per 5 min. mušė du įvarčius

Liverpulio „Everton“ ir Londono „Crystal Palace“ ekipų susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.<br>AP nuotr.
W.Rooney mačą stebėjo su sūnumi Kajumi.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Dec 7, 2015, 11:20 PM, atnaujinta Sep 30, 2017, 6:47 PM

Anglijos futbolo „Premier“ lygoje pirmadienį vakare sužaistos paskutiosios 15-ojo turo rungtynės, tačiau po jų nugalėtojo taip ir nebuvo. „Goodison Park“ stadione įvyko susitikimas tarp Liverpulio „Everton“ ir Londono „Crystal Palace“ ekipų. Kovingoje 90 minučių dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Abu įvarčiai krito antrojo kėlinio pabaigoje. Pirmieji į priekį įsiveržė Alano Pardew auklėtiniai, kai po komandos draugo perdavimo galva Timą Howardą nuginklavo Scottas Dannas.

Vis dėlto, ilgai svečiai šiuo pranašumu negalėjo pasigirti, nes 81-ąją minutę į jų vartus krito atsakomasis įvartis. Garethas Barry surado erdvės baudos aikštelėje ir atliko rezultatyvų perdavimą puolėjui Romelui Lukaku.

„Crystal Palace“ rikiuojasi šeštoje Anglijos čempionato vietoje, o „Everton“ – devintoje.

Rezultatas:

„Everton“ 1 – 1 „Crystal Palace“

76' [0 – 1] S. Dann

81' [1 – 1] R. Lukaku