Italijoje – dėl rūko neįvykęs mačas ir „Inter“ pergalė

„Inter“ nušlavė varžovus.<br>AP nuotr.
„inter“ nušlavė varžovus.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2015-12-12 22:38, atnaujinta 2017-09-29 19:07

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybių šešioliktame ture užtikrintą pergalę šventė lyderis Milano „Inter“ klubas, kuris 4:0 (2:0) įveikė vieną pirmenybių autsaiderių „Udinese“ klubą.

„Inter“ klubas du įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje – 23 minutę pasižymėjo Mauro Icardi, o 31 minutę persvarą padvigubino Stevanas Jovetičius.

Dar vieną įvartį M.Icardi pridėjo 83 min., o varžovų triuškinimą pabaigė Marcelo Brozovičius, pasižymėjęs 86-ąją minutę.

Į penkioliktą vietą nukritusiai „Udinese“ tai buvo jau penktasis pralaimėjimas iš eilės, o „Inter“ klubui – antroji pergalė paeiliui.

Tuo tarpu „Sassuolo“ ir „Torino“ komandos taip ir neišbėgo ant vejos – teisėjai nusprendė atšaukti rungtynes dėl per tiršto rūko. Matomumas aikštėje buvo itin prastas.