„Arsenal“ pakilo į „Premier“ lygos viršūnę

„Arsenal“ futbolininkai tapo „Premier“ lygos lyderiais.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Dec 13, 2015, 5:06 PM, atnaujinta Sep 29, 2017, 4:36 PM

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį iškovoję Londono „Arsenal“ futbolininkai bent trumpam tapo pirmenybių lyderiais. Arseno Wengero auklėtiniai 2:0 (2:0) nugalėjo „Aston Villa“ bei turnyrinėje lentelėje vienu tašku aplenkė „Manchester City“ bei „Leicester“ komandas.

Tiesa, pastaroji ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Aston Villa“ futbolininkų situacija keblia tapo dar aštuntą susitikimo minutę. Po Alano Huttano pražangos rungtynių arbitras skyrė 11 metrų baudinį į „Aston Villa“ vartus. Šį sėkmingai realizavo Olivieris Giroudas.

Antras „Arsenal“ įvartis vartų tinklą taip pat skrodė pirmame kėlinyje. Varžovų gynybą sudaužė Mesuto Ozilo ir Aarono Ramsey tandemas. Po M.Osilo perdavimo komandos draugui šiam liko tik kyštelėti koją ir nukreipti kamuolį į „Aston Villa“ vartus. Tiksint pirmo kėlinio pridėtiniam laikui taikliai smūgiavo ir Theo Walcottas. Tiesa, įvartis nebuvo įskaitytas, kadangi puolėjas atsidūrė nuošalėje.

Per antrą rungtynių pusę „Aston Villa“ futbolininkams pakreipti įvykių eigos nepavyko, nors jie per kėlinį atliko kur kas daugiau smūgių – 12 prieš 4.

Vos šešis taškus turinti „Aston Villa“ išlieka absoliučia „Premier“ lygos autsaidere.