Dešimtiese likę AC „Milan“ futbolininkai neįveikė autsaiderių

Mažumoje žaidę Milano futbolininkai tenkinosi lygiosiomis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 13, 2015, 9:14 PM, atnaujinta Sep 29, 2017, 4:21 PM

Vienas Italijos „Serie A“ pirmenybių lyderių AC „Milan“ klubas nesugebėjo įveikti paskutinę vietą lygoje užimančių „Verona“ futbolininkų. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Tiesa, kone visą antrą kėlinį Milano futbolininkai žaidė dešimtiese.

Pirmame kėlinyje pavojingas atakas pavyko sukurti tik AC „Milan“ ekipai. 18-tą minutę savo galimybės pelnyti įvartį neišnaudojo M'Baye Niangas, 23-ią – Alessio Romagnolis, dar po kelių minučių – Giacomo Bonaventura. Ledus pavyko pralaužti antro kėlinio pradžioje – 52-ą minutę, kada po smūgio į skersinį bei sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo Carlosas Bacca.

Euforija truko neilgai: vos po keturių minučių baudos aikštelėje prasižengė Nigelis De Jongas. Į AC „Milan“ ekipos vartus skirtą baudinį realizavo Luca Toni.

Nors Milano ekipa buvo priversta rungtynes tęsti su dešimt žaidėjų, jie ir antrame kėlinyje didžiąją laiko dalį kontroliavo kamuolį bei atliko daugiau smūgių į vartų plotą. Vis dėlto įveikti autsaiderių nepavyko – 1:1.