Ispanija: pirmą kėlinį pralaimėjusi „Malaga“ išplėšė pergalę

„Rayo Vallecano“ futbolininkams nepavyko įsirašyti taškų į turnyrinę lentelę.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Dec 13, 2015, 1:57 PM, atnaujinta Sep 29, 2017, 5:15 PM

Ispanijos „Primera“ futbolo čempionate sekmadienį žaidžiamos ketverios rungtynės. Anksčiausiai pasibaigusiame susitikime „Malaga“ varžovų aikštėje 2:1 įveikė „Rayo Callecano“ ekipą, nors po pirmo kėlinio atsiliko 0:1.

Dar šeštą rungtynių minutę vienas prieš varžovų gynėją bei vartininką atsidūrė „Rayo Callecano“ saugas Javi Guerra. Futbolininkas kaire koja taikliai smūgiavo į dešinį vartų kampą bei išvedė aikštės šeimininkus į priekį 1:0. „Rayo Callecano“ pirmame kėlinyje turėjo persvarą kone visose statistikos kategorijose – daugiau laiko kontroliavo kamuolį, atliko daugiau smūgių į vartų plotą, kėlė daugiau kampinių bei mažiau kartų prasižengė.

Antro kėlinio pradžioje „Rayo Callecano“ persvarą padvigubinti galėjo Jozabedas Sanchezas bei Pablo Hernanzedas. Vis dėlto nuginkluoti „Malaga“ ekipos vartininko nepavyko.

59-ą minutę sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo „Malagos“ ekipos brazilas Charlesas. Puolėjas pergrudravo net tris „Rayo Callecano“ gynėjus bei išlygino rezultatą – 1:1. Tašką rungtynėse padėjo Duje Copas, taikliai smūgiavęs iš maždaug 10-ies metrų atstumo bei „atnešęs“ pergalę „Malagai“.

Vos trečią pergalę per 15 rungtynių iškovojusi „Malaga“ Ispanijos čempionate žengia 16-ta (14 tšk.). Tiek pat taškų turintys „Rayo Callecano“ futbolininkai rikiuojasi 18 vietoje.