AP nuotr.
AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

2016-01-03 22:29, atnaujinta 2017-06-12 00:05

Madrido „Real“ nepasinaudojo galimybe priartėti prie Ispanijos futbolo lygos pirmenybių lyderių. Madrido futbolininkai du kartus išbarstė turėtą pranašumą, mačą baigė be išvaryto žaidėjo ir 2:2 (1:1) sužaidė su „Valencia“ ekipa.

„Real“ mačą pradėjo energingai ir puldamas – tai netruko duoti vaisių, kai 16-ąją minutę po puikaus komandinio darbo ir Cristiano Ronaldo perdavimo pasižymėjo prancūzas Karimas Benzema.

Po šio įvarčio gerų šansų turėjo abi komandos, nors iniciatyva toliau priklausė Madrido ekipai.

Viskas sugriuvo baigiantis pirmam kėliniui – pražangą baudos aikštelėje užsidirbo Pepe ir į „Real“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo Danielis Perejo.

Antrąjį kėlinį 'Real“ pradėjo atakomis, tačiau jų situacija dar labiau pablogėjo, kai 68-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Mateo Kovačičius.

Tačiau „Real“ nepasidavė ir 82-ąją minutę baudos smūgį atliko Toni Kroosas. Jo pasiųstą kamuolį galva į vartus sėkmingai nukreipė Garethas Bale'as.

Tačiau Madrido ekipos džiaugsmas truko vos akimirką – jau kitoje atakoje, 83-ąją minutę galva po Rodrigo perdavimo pasižymėjo Alcaceris Paco.