Trys L. Messi įvarčiai ir Z.Zidane'o neprisivilęs debiutas

Lionelis Messi šeštadienį įmušė 3 įvarčius.<br>AP nuotr.
„Real“ pergalė – Z.Zidane'o nuopelnas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Jan 9, 2016, 6:42 PM, atnaujinta Jun 11, 2017, 1:40 PM

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse prasidėjo 19-asis turas, kuriame buvo žaidžiami penki mačai. Pirmoji dvikova įvyko „Camp Nou“ stadione, kur „Barcelona“ susitiko su „Granada“. Pirmadienį, daugelio specialistų manymu, penktąjį „Auksinį kamuolį“ iškovosiantis L. Messi svariai prisidėjo prie triuškinančios katalonų pergalės rezultatu 4:0.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0. 8-ąją minutę Lioneliui Messi rezultatyvų perdavimą atliko Arda Turanas, o pranašumą tas pats L. Messi padidino jau po šešių minučių.

Antrajame kėlinyje „Barca“ iš varžovų taip pat nesulaukė pasipriešinimo. 58-ąją minutę argentinietis sugebėjo pasiekti „hat-tricką“, o galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo Neymaras.

„Barcelona“ po pergalės sugrįžo į pirmąją vietą, tiesa, rytoj Madrido „Atletico“ turės galimybę vėl už nugaros palikti Luiso Enrique auklėtinius.

Itin laukta dvikova įvyko „Santiago Bernabeu“ stadione, kur prie Madrido „Real“ trenerio vairo debiutavo futbolo legenda Zinedine'as Zidane'as.

„Real“ naujajam treneriui padovanojo triuškinančią pergalę rezultatu 5:0 prieš La Korunjos „Deportivo“.

Rungtynėse išsiskyrė Garethas Bale'as. Valui pavyko pelnyti tris įvarčius, o dar du pridėjo Karimas Benzema.

Desperatiškai įvartį įmušti bandęs C. Ronaldo šįkart pažymėti nesugebėjo, bet atliko du rezultatyvius perdavimus.“Real“ po triuškinančios pergalės priartėjo prie lyderių, tačiau lieka trečioje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Madrido „Getafe“ minimaliu skirtumu pranoko Sevilijos „Real Betis“, o „Sevilla“ namuose įrodė pranašumą prieš Bilbao „Athletic“.

Rezultatai:

„Barcelona“ 4 – 0 „Granada“ 8' [1 – 0] L. Messi 14' [2 – 0] L. Messi 58' [3 – 0] L. Messi 83' [4 – 0] Neymar

„Getafe“ 1 – 0 „Real Betis“ 57' [1 – 0] A. Vazquez

“Sevilla“ 2 – 0 „Athletic Bilbao“ 24' [1 – 0] K. Gameiro 59' [2 – 0] K. Gameiro (11 m. baudinys)

„Real Madrid“ 5 – 0 „Deportivo“ 15' [1 – 0] K. Benzema 22' [2 – 0] G. Bale 49' [3 – 0] G. Bale 63' [4 – 0] G. Bale 90' [5 – 0] K. Benzema