0:5 Sankt Peterburge – dar viena Lietuvos futbolo atžalyno gėda

2. Slovakija 2 1 1 5-2 7

Lietuvos jaunių rinktinė kovos tik dėl dėl 13-osios vietos.<br>granatkin.com

lff.lt ir lrytas.lt nuotr.

Jan 10, 2016, 10:25 AM, atnaujinta Jun 11, 2017, 1:05 PM

Visgi varžovai kėlinio pabaigoje pramušė Lietuvos rinktinės gynybą. 39 minutę rusas Stanislavas Krapuchinas baudos aikštelėje sugebėjo išsivaduoti nuo Simono Jurgilo globos ir pasiųsti kamuolį į Lietuvos rinktinės vartus. Antrajame kėlinyje sužaidus 12 minučių Sankt Peterburgo rinktinės puolėjas S.Krapuchinas dar kartą nubaudė lietuvius. Ties nuošalės riba gavęs perdavimą, jis atsidūrė prieš N.Taboką ir tiksliai smūgiavo į vartų kampą. Dvikovos pabaiga lietuviams tapo lyg didžiausias košmaras. 82 minutę varžovai po baudos smūgio pelnė kuriozinį įvartį, po dviejų minučių savo persvarą Sankt Peterburgo futbolininkai padidino iki keturių įvarčių, o 88 minutę po Dmitrijaus Kirilovo smūgio rezultatas tapo 0:5. Turnyro kovas Lietuvos U-18 rinktinė užbaigs ankstyvą pirmadienio rytą, kuomet dėl 13-osios vietos susikaus su Estijos rinktine. A grupės turnyro lentelė 1. Sankt Peterburgas 3 1 0 12-4 10

3. Baltarusija 2 0 2 8-7 6

4. Japonija 1 1 2 8-10 4

5 Lietuva 0 1 3 3-13 1 Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 – Sankt Peterburgas U-18 0:5 (0:1). Sankt Peterburgo sporto rūmai. Teisėjas – A.Amelinas (Rusija)

Įvarčiai: 39, 57 min. Stanislavas Krapuchinas, 82 min. Ruslanas Kazakovas, 84 min. Kirilas Makejevas, 88 min. Dmitrijus Kirilovas. Lietuvos U-18 rinktinės sudėtis: Nerijus Tabokas, Aidas Gurskis (46 min. Nikita Peretiatko), Simonas Jurgilas (46 min. Martynas Medelinskas), Rokas Lekiatas, Paulius Obolevičius (46 min. Linas Mėgelaitis), Vilius Giedraitis (46 min. Donatas Konikas), Edgaras Dubickas (78 min. Ernestas Stočkūnas), Svajūnas Čyžas (46 min. Eligijus Jankauskas), Edvinas Kloniūnas, Artiom Gončarenko, Deividas Šešplaukis.